Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

Ціна на дрова м'якої породи

Дрова вільхові
1

Дрова вільхові

Детальніше

Сухі вільхові дрова від компанії Drova Kiev Не кожні дрова називають царськими, чи не так? Саме..

680.00

Березові дрова

Березові дрова

Детальніше

Колоті березові дрова від компанії Drova Kiev Береза – головний конкурент дуба, який вважається..

679.00

Дрова микс пород
3

Дрова микс пород

Детальніше

..

650.00

Дрова березові в ящику

Дрова березові в ящику

Детальніше

При замовленні 1 - 5 ящиківБереза - 2040 грн. / ЯщикВартість доставки від 1000 грн (по Києву). Доста..

2040.00

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Паливо від компанії Drova Kiev: м'які породи дерева

Деревина м'яких порід менше підходить для опалення будинку, ніж твердих, але це паливо все одно залишається дуже цінним. По-перше, воно відмінно підходить для використання в момент розпалювання: спочатку підпалюємо м'яку породу, після чого зверху кладемо тверду. Ефект відмінний: при використанні такої комбінації розпал займає менше часу. По-друге, деревина м'яких порід – хороший варіант для мангалів, грилів, лазні. До цієї категорії відносяться, наприклад, хвойні дерева, які під час горіння виділяють приємний аромат.

Приклади дров м'яких порід: модрина, вільха, ялина, береза, сосна, липа, тополя. Всі перераховані дерева мають особливість – високий рівень зольності. Це означає, що дерево відносно швидко забруднює опалювальну систему. У тому числі й через це для опалення будинку краще використовувати тверді породи.

Зате м'яка деревина коштує дешевше. Якщо ви живете в місцевості не з суворим кліматом, бажаєте заощадити та готові частенько очищувати опалювальну систему, можна зупинитися й на даному варіанті.

Чому варто купити дрова м'яких порід

 

Розглянемо позитивні якості даного палива.

  • Безпроблемний розпал. Щільна, тверда деревина – «міцний горішок» для вогню. А ось м'які породи швидко піддаються впливу полум'я. Навіть якщо в складі є трохи більше вологи, ніж передбачено, дрова без зусиль розпалюються.

  • Невелика маса. Мала щільність має й зворотну сторону медалі. Однаковий обсяг твердої та м'якої деревини важить по-різному. Щоб перенести з місця на місце невелику «порцію» дров м'яких порід, не потрібно мати велику фізичну силу.

  • Знахідка для кулінара. Як ми вже згадували, багато порід при горінні видають аромат. Він передається страві, надаючи їй особливого смаку та запаху.

  • Невелика кількість диму. Попри високий рівень зольності, диму під час горіння виділяється зовсім небагато. У тому числі й через це таке паливо є відмінним варіантом для мангалів, грилів.

  • Економічна вигода. Про цю перевагу згадувалося вище. Дрова м'яких порід обходяться дешевше, ніж твердих. Якщо вам не потрібні дуже хороші теплотворні характеристики, можна обмежитися цим варіантом.

Висновок: м'які породи – доступний, надійний варіант для початкового розпалу й використання в мангалі, лазнях, саунах, грилях. Придбати це паливо ви можете на нашому сайті.

Чому варто купити дрова м'яких порід на сайті Drova Kiev

 

Дрова лише на перший погляд здаються надпростою річчю: мовляв, зрубав дерево, підсушив – і готово. Як би не так. Деревина повинна бути вирощена згідно з правилами, сушитися вона також повинна відповідно до стандартів. Паливо, яке ви можете придбати на сайті Drova Kiev, – це продукція від одного виробника. Ми співпрацюємо з ним протягом тривалого часу. Ми знаємо, за яких умов була вирощена деревина та як вона заготовлювалася.

Ціни на дрова м'яких порід на сайті Drova Kiev одні з найнижчих в Україні. По-перше, встановлювати прийнятні цінники дозволяє відсутність великої кількості посередників. По-друге, ми просто хочемо, щоб клієнти, які надали нам перевагу, економили. Переконайтеся в доступності палива, оцінивши асортимент.

Drova Kiev не тільки продає продукцію, але й привозить її. Доставка дров м'яких порід здійснюється за допомогою власного автопарку. Будьте впевнені: паливо «приїде» вчасно.

Щоб купити продукцію, виберіть товар, натисніть «Купити» та дотримуйтесь інструкцій. Наш представник з вами зв'яжеться для узгодження деталей. Простіше простого! Також ви можете звернутися до нас за консультацією. Є питання? Не соромтеся, задавайте.

Нагадуємо: у продажу є дрова в сітках та ящиках. Ознайомитися з асортиментом ви можете на відповідних сторінках.

Останні статті

Скільки ккал в дубових дровах?

Скільки ккал в дубових дровах?

Дубові дрова - лідери за показником тепловіддачі. Горіння дров дуба триває довго, тому покупка дров з дуба вважається вигідною (хоча це одні з найдорожчих дров). З огляду на, що дубові дрова горять до..

251
Дрова дуб або граб

Дрова дуб або граб

Що вибрати: дрова з дуба чи граба Покупець, який не знається на дровах, може подумати: яка різниця, з чого вони зроблені, адже дерево є дерево? Така логіка інколи призводить до розчарування через..

259
Про Дрова ясеня

Про Дрова ясеня

 Ясень відноситься до категорії дров, які рекомендується використовувати з метою опалення. Це листова тверда порода з оптимальним рівнем вологості. При горінні паливо виділяє велику кількість теп..

298
+38(096)-009-12-21
X

Оставьте Ваш телефон и мы подберем лучшие цены

2020 drova-kiev.com.ua - Все права защищены. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна