Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

(063)-109-12-21 (096)-009-12-21
 • Viber
 • Telegram
Товари у вашому кошику

Дерев'яні піддони / палети

Дерев'яні піддони, конструкційні особливості, де використовуються, переваги, асортимент

У багатьох сферах, де потрібне транспортування або компактне зберігання великої кількості різних матеріалів, виробів, предметів, продуктів та ін., необхідна певна тара.

Ми пропонуємо купити дерев'яні піддони, палети і раз і назавжди вирішити цю проблему. В асортименті нашого магазину є палети дерев'яні нові 1, 2 і 3 сорту.

Дізнаємося ж, в чому різниця між цими сортами, розберемось в конструкційних особливостях і де використовуються піддони дерев'яні.

Ціна, представлена ​​на нашому сайті доступна будь-якому прошарку населення.

Конструкційні особливості піддонів, сфера їх застосування

поддон для товара

Для виготовлення палет найчастіше використовуються сухі хвойні породи деревини, які мають значну міцність. Як правило, ці вироби піддаються обробці антисептиком, для запобігання гниття.

Дана тара для перевезення різних вантажів різниться за кількома параметрами: сорт, тип конструкції, форма, вага і вантажопідйомність.

Піддони дерев'яні нові відповідно до ДСТУ 8486-86 відносяться до сорту 1, 2. Тара з незначними потертостями відповідно до ДСТУ 2695-83 відноситься до сорту 3.

Можна купити нові піддони дерев'яні двох типів конструкції: двозахоплюючий і чотирохзахоплюючий. Особливість першого типу палет в тому, що навантажувач може захопити піддон дерев'яний євро тільки з двох боків.

А другий тип можливий до навантаження спецтранспортом з будь-якого боку.

У нашому магазині здійснюється продаж дерев'яних піддонів різної конфігурації: прямокутної або квадратної форми. Вага стандартних палет варіюється в межах 10-20 кг. При цьому вантажопідйомність одного піддону може сягати 2,5 тонни.

Безумовно варто купити піддони дерев'яні Київ, якщо ваша діяльність пов'язана з логістикою, торгівлею товарами середніх і великих габаритів або з будівництвом. Крім цього, оптимальний розмір стандартного піддону палета дерев'яного ідеальний для організації безперешкодного підходу до входу в будівлі, в разі значного випадання атмосферних опадів.


Переваги експлуатації піддонів, представлених в асортименті на нашому сайті

піддони 1200 на 800

Якість наших виробів визначається рівнем зносостійкості і комфортом експлуатації.

Ми самі виробляємо всі пиломатеріали представлені в нашому інтернет-магазині, тому з впевненістю стверджуємо, що ви сміливо можете у нас купити палети дерев'яні.
Ціна за один піддон – 160 грн, а при купвлі оптом буде ще дешевше.

Переваги експлуатації подібної тари очевидні.

 • Надійність. Специфічна конструкція і розмір піддону дерев'яного євро дозволяють за допомогою певних кріпильних елементів міцно зафіксувати навіть самий крихкий вантаж.
 • Вартість. Паллета дерев'яного виробництва в нашому інтернет-магазині коштує недорого.
 • Екологічність. Всі пиломатеріали які виготовляються на нашому обладнанні, обробляються спеціальним протипожежним засобом і антисептичним складом від гниття і цвілі.
 • Довговічність. При правильній експлуатації піддони прослужать кілька років.
На якісні палети дерев'яні ціна може бути невиправдано високою. Але, тільки не у нас. Вартість наших пиломатеріалів і виробів з них – екстремально низька.
До того ж, в нашому магазині вас чекає бездоганний сервіс.

Чим ми будемо вас дивувати

Співпрацюючи з нами ви отримуєте принципово європейський сервіс. Ось як це буде відбуватися, якщо ви вирішите палети дерев'яні купити у нас:
  Купити піддони дерев'яні, ціна яких дійсно влаштує вас – реально, на нашому офіційному сайті.
  • організуємо всебічну консультативну допомогу;
  • надамо повний прайс-лист на наш асортимент;
  • запропонуємо актуальні акції та знижки;
  • приймемо оплату готівкою або безготівковим розрахунком;
  • підготуємо палети дерев'яні з доставкою за адресою в обумовлені терміни.

  Рекомендуємо

  Березові дрова - властивості деревини

  Березові дрова - властивості деревини

  Береза – це джерело не тільки смачного соку, але й тепла. Серед «паливних» порід дерева вона займає друге місце за популярністю, поступаючись лише дубу. При цьому різниця в характеристиках між ними мі..

  12293
  Про дрова Граб

  Про дрова Граб

   Дрова з граба – один з кращих варіантів твердого палива з точки зору тепловіддачі. За цим показником деревина краща, ніж, наприклад, торф'яні брикети. Поступається граб за тепловіддачею лише кам..

  13531
  Вільхові ДРОВА -Властивості деревини

  Вільхові ДРОВА -Властивості деревини

  Дрова вільхові колоті Вільха має унікальні властивості, завдяки яким цінується як паливо. Такі дрова називають царськими. Є більше 30 варіантів деревини, але великої різниці в характеристиках мі..

  17927

  Підпишіться на розсилку

  +38(096)-009-12-21
  X

  Залишіть Ваш телефон і ми підберемо найкращі ціни

  2021 drova-kiev.com.ua - Всі права захищені. При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов'язкове