Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

(063)-109-12-21 (096)-009-12-21
  • Viber
  • Telegram
Товари у вашому кошику

Продаж деревного вугілля в Києві і області компанія дрова київ

Оберіть підкатегорію

Вугілля древесне 2,5 кг

Вугілля древесне 2,5 кг

Детальніше

Деревне вугілля з фруктових дерев від компанії Drova KievФруктове вугілля – рідкісний вид палива з у..

0.00

Вугілля Фруктове 10 кг.
1

Вугілля Фруктове 10 кг.

Детальніше

Реализуем уголь древесный из фруктовых пород (яблоня).Наша компания является производителем фруктово..

0.00

Вугільний - брикет Pini Kay 10 кг

Вугільний - брикет Pini Kay 10 кг

Детальніше

Вугільні брикети Піні Кей від компанії Drova Kiev Спочатку люди використовували для опалення житла ..

500.00

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Пресоване деревне вугілля від компанії Drova Kiev

 Деякі споживачі можуть задатися питанням: навіщо купувати деревне вугілля, якщо можна придбати дерево в початковому вигляді, тобто у вигляді дров? Є вагомі причини. Наприклад, при горінні вугілля не виділяє чадного газу. Чого вартий один лише цей факт, чи не так? Весь чадний газ випаровується в процесі виробництва, і покупець отримує абсолютно безпечне паливо. До того ж, воно не містить у собі фосфору, сірки, важких металів. Деревне пресоване вугілля – відмінний варіант для опалювальних систем, які не оснащені ефективною вентиляцією.

Це паливо є настільки безпечним, що його навіть використовують як очищувач, антисептик, сорбент. Так-так, те саме активоване вугілля роблять саме з цієї сировини. Теплотворні характеристики знаходяться на високому рівні. Перевагою вугілля є те, що воно не горить великим полум'ям, а, скоріше, тліє, утворюючи дуже гарячий жар. Це робить використання даного палива більш безпечним, ніж застосування дров. До того ж, це плюс з кулінарної точки зору. Страви, приготовані на жару, більш безпечні для організму, ніж на вогні.

Попри те, що деревне вугілля складає враження дуже простого продукту, воно складне у виробництві. Виробнику необхідно коректно організувати процес піролізу. Справляються з таким завданням не всі. Компанія Drova Kiev співпрацює з виробником, який довів: у нього є все для виготовлення дійсно високоякісного продукту. Більш ніж 8 років спільної роботи та понад 4000 задоволених клієнтів тому доказ.

Брикети з деревного вугілля: про характеристики

 

Тепловіддача палива – 31000 кДж/кг. Мається на увазі кількість теплової енергії, яка виділяється при спалюванні 1 кг вугілля. Показника більш ніж достатньо для повноцінного опалення житла або комерційного об'єкта. До того ж, вугілля довго прогорає, тому однієї закладки вистачає з вечора до ранку.

Рівень зольності – 2,5-4%. Якщо ви не бажаєте часто чистити опалювальну систему, варто замовити деревне вугілля. Рівень вологості залежить від деревної породи, з якої зроблене паливо: показник варіюється від 3% до 15%.

Факт того, що паливо робиться з дерева, забезпечує ще одну перевагу: при горінні деякі види вугілля виділяють приємний запах. Особливо це стосується вугілля, зробленого з фруктових дерев (наприклад, яблуні). Справжня знахідка для любителів кулінарії.

Переваги деревного вугілля від Drova Kiev

 

Зупинимося докладніше на позитивних властивостях палива.

  • Нездатність до самозаймання. Завдяки особливостям виробничого процесу вугілля не може спалахнути, наприклад, під впливом високих температур. Хто хоч раз розпалював таке паливо, знає, що воно займається тільки через кілька десятків секунд прямого впливу полум'я. Вугілля можна зберігати, не переживаючи про пожежну безпеку.

  • Безпека для організму. Особливо актуальною ця перевага є для людей, схильних до алергії й маючих респіраторні захворювання. Вугілля від Drova Kiev – абсолютно нейтральне паливо, яке не виділяє токсинів у процесі горіння.

  • Універсальність. Піч, котел, гриль або мангал – вугілля можна використовувати практично в будь-яких цілях. Винятком є хіба що ​​камін, адже красивого вогню від вугілля очікувати не варто.

  • Доступність. Якщо взяти до уваги кількість теплової енергії, яку виділяє паливо, вартість деревного вугілля здасться дуже невисокою. До того ж, завдяки повільному витрачанню воно є економним варіантом.

  • Відсутність диму. По-перше, це плюс для тих, хто купує вугілля для опалення будинка або комерційного об'єкта. «Слабка» вентиляція не створить проблем. По-друге, це перевага для власників грилів і мангалів: можна перебувати поблизу вогнища, керувати кулінарним процесом і не відчувати при цьому дискомфорту.

  • Просте зберігання. Завдяки невеликим фракціям вугілля вдається щільно складати, що дозволяє економити простір.

  • Міцність. Вугілля від Drova Kiev не розсипається при транспортуванні й зберіганні. Запорука високого рівня міцності – виробництво палива згідно з правилами.

  • Ефективне горіння. Вугілля має пористу структуру, тобто містить у собі кисень. Це ідеальне середовище для горіння. Вугілля легко розпалюється, самовільно не гасне. Простоті розпалювання сприяє також низький рівень вологості.

Щоб вугілля мало вищезазначені переваги, його потрібно купувати у перевірених компаній. Drova Kiev до ваших послуг!

Чому варто замовити деревне вугілля у Drova Kiev

 

Продаж деревного вугілля – один із напрямків діяльності нашої компанії, яким ми займаємося майже десятиліття. Запорука успішної роботи на вітчизняному та зарубіжному ринках – високий клас продукції. Ми співпрацюємо лише з одним виробником, в якому повністю впевнені. Перш ніж потрапити до продажу, кожна партія вугілля перевіряється на ключові параметри. Покупець обов'язково отримує ефективне паливо.

Один із пріоритетів роботи компанії Drova Kiev – доступність продукції. Ми винагороджуємо клієнтів, які надали нам перевагу, можливістю економити немалі суми, особливо коли мова йде про великі партії. Для максимальної економії рекомендуємо користуватися акційними пропозиціями, які ми регулярно розробляємо.

Drova Kiev доставляє продукцію власними силами, тобто за допомогою свого автопарку. Своєчасність гарантована. Доставка здійснюється «день в день». Також ви можете скористатися опцією самовивозу.

Щоб максимально швидко купити деревне вугілля в Києві, натисніть на кнопку «Купити в 1 клік». Введіть номер телефону та ім'я, після чого представник Drova Kiev зв'яжеться з вами для узгодження деталей.

Залишилися питання? Задайте їх по телефону, електронній пошті або в соціальних мережах.


Підпишіться на розсилку

+38(096)-009-12-21
X

Залишіть Ваш телефон і ми підберемо найкращі ціни

2021 drova-kiev.com.ua - Всі права захищені. При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов'язкове