Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

(063)-109-12-21 (096)-009-12-21
 • Viber
 • Telegram
Товари у вашому кошику

Лицьовий шлакоблок

Декоративний шлакоблок

Декоративний шлакоблок

Детальніше

Декоративний шлакоблок - 380х140х188 мм Шлакоблок не дарма користується великою популярністю як у н..

38.00

Кольоровий шлакоблок

Кольоровий шлакоблок

Детальніше

Кольоровий шлакоблок від компанії Drova Kiev Звичайний шлакоблок має масу переваг, але при цьом..

30.00

Рваний шлакоблок

Рваний шлакоблок

Детальніше

Рваний шлакоблок від компанії Drova Kiev Багатьом покупцям потрібно дещо більше, ніж просто кла..

35.00

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Чому вигідно купити облицювальний шлакоблок від Drova Kiev

При покупці шлакоблоку гнатися виключно за дешевизною пропозиції не слід. Даний будматеріал пропонують різної якості, яке залежить від використовуваного сировини і специфіки виробництва. На сайті компанії ви можете вибрати наступний облицювальний матеріал:

 1. Декоративний шлакоблок. Характерною особливістю є наявність одно- або двостороннього декоративного шару, що може надати поверхні будь-який колір та текстуру, додатково виконуючи при цьому захисні функції.
 2. Рваний шлакоблок. Використовується для облицювання огорож з рельєфною поверхнею, імітує природний камінь, має привабливий фактурний зовнішній вигляд.
 3. Кольоровий шлакоблок. Сучасні технології виробництва дозволяють надати матеріалу привабливий колір, а успішно підібраний відтінок стане відмінним декоративним елементом будь-якої споруди або будівлі.

Облицювальний шлакоблок, ціни на який будуть повністю відповідати вашим запитам і потребам, пропонує «Drova Kiev».

Шлакоблок – будматеріал, виготовлений з розчину бетону і наповнювача в результаті вібропрессації. Подібне найменування прижилося через наповнення матеріалу доменним шлаком. Втім, до складу часто можуть входити різні інші компоненти – гравій, пісок, керамзит, суміш піску і гравію, відходи горіння та цегли, відсів каменю, щебеню, граніту й багато іншого.

Класифікація видів шлакоблоку

Шлакоблок за своїм розміром значно більший за звичайну цеглу і може замінити декілька її одиниць відразу. При цьому відносно простий склад не заважає відмінним технічним характеристикам матеріалу.

За наповненням шлакоблоки класифікуються на:

 • повнотілі – характеризуються хорошою міцністю, застосовуються в основному для закладки фундаменту (в ролі наповнювача як правило використовується щебінь);
 • пустотілі – гарантують відмінну тепло- і шумоізоляцію стін. Витрати матеріалу на виробництво одиниці продукції значно зменшується за рахунок наявності пустот, що знижує собівартість при збереженні аналогічної міцності. Найчастіше використовуються для утеплення стін.

За видом фактури декоративний шлакоблок буває гладким або рваним, також можуть застосовуватися блоки різних кольорів.

Переваги при використанні облицювального шлакоблоку

Шлакоблок – один з найбільш популярних і затребуваних матеріалів для облицювальних робіт при будівництві огорож, оформленні фасадів, цоколя і стін будівель різного призначення.

Шлакоблок облицювальний, ціна якого невисока в порівнянні з аналогами, часто використовують при зведенні заміських котеджів, будинків, міжкімнатних перегородок та стінок у висотних будівлях, для кладки вентиляційних каналів. Вигідним даний матеріал роблять наступні фактори:

 • відносна дешевизна та менші витрати розчину;
 • широкий асортимент, більш естетичний вигляд і різноманітний дизайн;
 • висока швидкість будівельних робіт, зручність кладки;
 • міцність, стійкість до впливу атмосферної вологи, морозостійкість матеріалу;
 • більш тривалий термін експлуатації.

Рекомендуємо

Березові дрова - властивості деревини

Березові дрова - властивості деревини

Береза – це джерело не тільки смачного соку, але й тепла. Серед «паливних» порід дерева вона займає друге місце за популярністю, поступаючись лише дубу. При цьому різниця в характеристиках між ними мі..

12581
Про дрова Граб

Про дрова Граб

 Дрова з граба – один з кращих варіантів твердого палива з точки зору тепловіддачі. За цим показником деревина краща, ніж, наприклад, торф'яні брикети. Поступається граб за тепловіддачею лише кам..

13983
Вільхові ДРОВА -Властивості деревини

Вільхові ДРОВА -Властивості деревини

Дрова вільхові колоті Вільха має унікальні властивості, завдяки яким цінується як паливо. Такі дрова називають царськими. Є більше 30 варіантів деревини, але великої різниці в характеристиках мі..

18309

Підпишіться на розсилку

+38(096)-009-12-21
X

Залишіть Ваш телефон і ми підберемо найкращі ціни

2021 drova-kiev.com.ua - Всі права захищені. При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов'язкове