Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

(063)-109-12-21 (096)-009-12-21
 • Viber
 • Telegram
Товари у вашому кошику

Рекомендуємо

Вас цікавить тверде біопаливо, в бездоганній якості якого можна не сумніватись? Тоді ви потрапили точно за адресою - на сайт Дрова Київ, де є величезний асортимент продукції різних видів.

Наша компанія має багаторічний досвід присутності на українському ринку, а кількість постійних клієнтів постійно зростає. Багато хто з покупців вважає, що у нас найкраще біопаливо в Україні. Ми не сперечаємося з цією думкою і пропонуємо вам сформувати власне враження.

 Дрова-Київ - центр біопалива в Україні


Дуже часто, коли потенційні клієнти пишуть в пошуковій стрічці «біопаливо Україна» то потрапляють саме на сайт Дрова-Київ.
Ви - яскраве тому підтвердження! Секрет полягає у різноманітті нашого асортименту. В каталозі є дрова з різних порід дерев, починаючи дубом та березою, закінчуючи сосною та акацією. Так, ви все правильно зрозуміли - є дрова як м'яких, так і твердих порід.

Можна купити вже колоті в ящиках або сітках, на вибір. Вартість біопалива різна, залежно від виду послуги, але в будь-якому випадку вона втішить ваш гаманець.

Наша компанія стабільно розвивається і охоплює нові сегменти на ринку. Продаж дров - хоч і основна, але далеко не єдина наша спеціалізація.
Ви можете заглянути до каталогу товарів і помітити такі види палива:

 • паливні брекети;
 • палети (дерев'яні та паливні);
 • деревне вугілля;
 • кам'яне вугілля.

На сайті ви також знайдете будівельні матеріали для різних видів робіт (цегла, тротуарна плитка, цемент та інше).
У нас великий вибір пиломатеріалів (дошка, брус, контейнер та ін.). Є довговічні опалювальні котли від найкращих брендів. Але найголовніше - ми беремо не лише кількістю, а й якістю!

Біопаливо: ціна та інші переваги компанії Дрова-Київ


Задоволений клієнт - наша основна прерогатива! Ми прагнемо, щоб кожен покупець повертався на цей сайт знову і знову.
Якщо хтось одного разу купить пічне паливо або будь-який інший товар, то обов'язково скористається послугами компанії Дрова-Київ повторно.

Чому? Бо це зручно, вигідно і дешево! Так, ми не соромимось говорити про свої досягнення, адже репутація компанії формувалась роками.
За нас кажуть постійні покупці, котрі виділяють такі переваги:

 • всі товари сертифіковані;
 • екологічно чисте біопаливо;
 • 100% відповідність стандартам якості;
 • продукція безпосередньо від виробника;
 • обгрунтована ринком вартість;
 • власний автопарк;
 • продумана логістика.

На нашому складі немає жодної партії товару, яка б не пройшла всі необхідні перевірки, включно з лабораторним аналізом.
Якщо мова йде про паливо, то спеціалісти аналізують в буквальному сенсі все - теплотворну здатність, летючі речовини, наявність важких металів і тд. Завдяки спецільному обладнанню визначається вологість дров. Тому гарантовано - продукція відповідає всім встановленим в Україні нормам і задовольняє навіть найвибагливіших клієнтів.

Головна відмінність компанії Дрова-Київ від конкурентів на ринку - 100% впевненість в кожному товарі, який потрапляє у реалізацію. Ми не співпрацюємо з «ноунейм» продавцями - лише перевірені постачальники і перевірене походження продукції. Все для вашого задоволення!

 Як замовити дрова та інші товари?


Одразу слід зауважити, що незважаючи на назву компанії (Дрова-Київ), ми працюємо не тільки по території столиці та області.
Кількість представництв у різних обласних центрах невпинно збільшується. Львів, Дніпро, Чернігів, Херсон, Миколаїв, Харків, Тернопіль, Одеса, Кривий Ріг, Вінниця, Черкаси, Запоріжжя. Перелік можна продовжувати.

Це означає, що паливо пічне побутове та інші його види є доступними для всієї України!

Завдяки нашій компанії замовити пічне паливо в Києві або будь-якому іншому місті стало надзвичайно просто і вигідно.

Для цього варто лише вибрати потрібний вам товар і сформувати замовлення. В найкоротші терміни менеджер сайту зв'яжеться з вами для уточнення даних.

В компанії працюють лише професіонали, тому можете розраховувати на кваліфіковану консультацію щодо товарів та послуг.
Ми працюємо за обгрунтованою формою розрахунку вартості.

Оплатити покупку можна онлайн різними способами або безпосередньо при отриманні. Всі дрова на продаж, що є у наявності, йдуть за фіксованою ціною. Відвантаження матеріалів відбувається у точній вазі, яка на 100% відповідає замовленню клієнта.

З нами можна отримати бажаний товар в короткі терміни та добре зекономити. Замовляйте, телефонуйте, консультуйтесь!
Ми завжди на зв'язку, адже Дрова Київ - тепло не тільки в оселі, але й у серці кожного клієнта.

Підпишіться на розсилку

+38(096)-009-12-21
X

Залишіть Ваш телефон і ми підберемо найкращі ціни

2021 drova-kiev.com.ua - Всі права захищені. При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов'язкове