Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

(063)-109-12-21 (096)-009-12-21
  • Viber
  • Telegram
  •  Пелети 6 мм соснові

Пелети 6 мм соснові

5 5
  • Виробник: Дрова Киев
  • Код товару: 7654к
  • В наявності

4200.00 грн. Цена со склада

- +

Для оптових кієнтів

Дивитися прайс

Пелет Фасована в пакети по 15 кг.

Ціна за 1 упаковку - 80 грн

Ціна за тонну - 4200 грн

Опис пелети соснові 6мм

Паливні гранули або так звані пелети, спеціалізований вид палива для котлів, призначених тільки для них.

Дуже важливим є технічна характеристика, тобто вологість, зольність і сировину з якого вони були зроблені.

Краще сировину - це соснова опилка без кори, так як кора дає великий відсоток зольності.

При використанні з автоматичними бункерами і правильної налаштуванням котла ви заощадите непогану суму.

У компанії Дрова Київ Ви можете придбати Пелети Київ в поліпропіленових пакетах і біг бегах.

На відео знизу видно наскільки зручно використовувати пелети, за рахунок автоматичної подачі. 


Котли, які призначені для пелет автоматизовані, за рахунок цього їх використання дуже просте і комфортне.

На пеллетах ви можете самі регулювати температуру ваших приміщень.

У нас вигідні пропозиції за оптимальними цінами. Встигніть купити Пелети київ, з можливістю реальної економії.


Соснові пелети 6 мм від компанії Drova Kiev

Пелети - новий виток розвитку сфери опалення. Це спресовані елементи, «ввібрали» в себе все краще від породи, з якої зроблені. Пелети з кори сосни виготовляються з використанням тиску в 300 атмосфер. Завдяки такому виробничому процесу вдається домогтися видатної щільності елементів. Вони стають концентратом теплової енергії. До речі, кора підвищує рівень зольності, так що в нашому паливі вона використана в мінімальному обсязі.


Ще одна запорука популярності пелетів - малий обсяг вологи, якого неможливо досягти в звичайних дровах. Завдяки наявності такої особливості соснові пелети легко і швидко розпалюються.


Найкраще використовувати паливо в автоматизованих котлах. В такому випадку вам доведеться прикладати мінімум зусиль для підтримки комфортної температури в будинку.


На сайті Drova Kiev ви можете придбати пресоване паливо від вітчизняного виробника. Сировина для нього вирощується в екологічно чистих регіонах нашої країни. Це означає, що при прогорании в повітря не виділяються токсини, радіація.


Дані параметри ми тестуємо в ході власної експертизи. Пелети із сосни проходять додаткову перевірку на відповідність заявленим технічним характеристикам і вимогам безпеки.


 Інші переваги пелетів із сосни

Теплотворна здатність на рівні 5 кВт / год. За цим показником соснові паливні пелети «наздогнали» деревне вугілля. Однак чи варто говорити, що мініатюрні дерев'яні елементи використовувати набагато зручніше, ніж класичний вугілля?

Низький рівень зольності. Пелети практично повністю прогорають, конвертуючи в теплову енергію. Елементи опалювальної системи засмічуються дуже повільно, що позитивно позначається на складності обслуговування.

Слабке виділення вуглекислого газу. Так відбувається завдяки мінімальному вмісту вологи. Невеликий обсяг вуглекислого газу - особливо важливий фактор для власників опалювальних систем, які не мають ефективної вентиляцією.

Компактність. Світлі пелети з сосни укладаються набагато щільніше, ніж звичайні дрова. Це і економія на транспортуванні (при замовленні великої партії потрібно робити менше ходок), і економія простору в приміщенні для зберігання палива.

Доступність. Якщо врахувати теплотворну здатність і практичність пелетів, їх вартість здасться більш ніж прийнятною. Застава доступності - використання малоцінних сировини при виготовленні, а також порівняно простий виробничий процес без залучення великих людських ресурсів. Завдяки таким особливостям купити соснові пелети може будь-який пересічний українець.

 Drova Kiev: соснові пелети з гарантією якості

Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробництвом, так що ми впевнені у високій класі палива. Не забувайте і про експертизу, про яку було згадано на початку. Покупцям Drova Kiev дістається тільки перевірене паливо. Ми більше 8 років працюємо на ринку, і наш досвід дозволяє на 100% точно відрізняти якісну сировину від сумнівного.


У нас ви можете купити соснові пелети в Україні оптом і в роздріб. Оптові покупці користуються спеціальною ціновою пропозицією і отримують товар з доставкою по всьому світу.


Роздрібні замовлення ми возимо по всій Україні зусиллями нашої власної служби доставки. Є кілька видів транспорту. Вкажіть необхідний обсяг продукції, і ми розробимо найбільш вигідний і швидкий варіант доставки.


Залишилися питання щодо нашої продукції або роботи компанії Drova Kiev в цілому? Зв'яжіться з нами по телефону, електронній пошті, в соціальних мережах, месенджерах.


Відгуки наших клієнтів

Підпишіться на розсилку

+38(096)-009-12-21
X

Оставьте Ваш телефон и мы подберем лучшие цены

2021 drova-kiev.com.ua - Все права защищены. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна