Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

(063)-109-12-21 (096)-009-12-21
  • Viber
  • Telegram
Товари у вашому кошику

Паливні пелети з бука в Києві і області

5 5
  • Виробник:Дрова Киев
  • Код товару:Пеллеты буковые
  • Нет в наличии

0.00 грн. Ціна зі складу

- +

Для оптових кієнтів

Дивитися прайс

Паливні пелети з бука від компанії Drova Kiev

 Потрібно паливо з бука? У вас є два варіанти: придбати дрова або купити пелети. Пелети – це сучасне біопаливо, яке відрізняється екологічністю, простотою у використанні та відмінними теплотворними характеристиками. Має штучне походження, а значить, виробник може «забезпечити» паливо численними перевагами, яких не має натуральне паливо. Що, власне кажучи, він і робить: пелети пресовані менше димлять, мають низький рівень зольності й вологості. Це справжня знахідка для тих, кому потрібно опалювати будинок або комерційний об'єкт.

Пелети ввібрали в себе всі переваги початкової сировини, тобто бука. Вони горять красивим полум'ям, видають високу температуру, мають приємний запах. Однак пелети відрізняються переліченими перевагами, тільки якщо були виготовлені за правилами. Таке паливо ви можете купити у компанії Drova Kiev. Пресовані пелети з бука, представлені на сайті, отримані від виробника з бездоганною репутацією. Наші клієнти отримують тільки краще.

Чому варто замовити букові пелети

 

Вони безпечні. Пелети утримують форму виключно завдяки способу виробництва, а не хімічним клейким добавкам. Елементи робляться із застосуванням потужного преса. Під час горіння паливо не виділяє канцерогенів й інших токсичних компонентів.

Вони ефективні. Теплотворна здатність букових пелетів – 4700-4800 ккал/кг. Це в 2-2,5 рази вище, ніж у дров. Прогораючи, пелети генерують дуже багато теплової енергії, тому за комфортну температуру в будинку можна не переживати.

Вони прості у використанні. Пелети з бука від Drova Kiev мають 8% вологості, що є дуже низьким показником. Паливо не потрібно ніяк готувати до використання. Його можна спалювати відразу після отримання. Найкраще використовувати автоматизовані котли для пелетів. З ними експлуатація стає максимально простою.

Вони практично не засмічують опалювальну систему. Якщо ви не любите часто проводити очистку, купити євро пелети – ваш варіант. Рівень зольності палива – всього 0,71%, тобто воно практично повністю вигорає.

Вони компактні. Невеликі розміри (6-8 мм) дозволяють щільно укладати паливо. Це зручно й при зберіганні, й при перевезенні.

Вони можуть принести користь земельній ділянці. Вирощуєте культури? У такому випадку є ще один аргумент «за» те, щоб купити пелети бука в Києві. Золу пелетів використовують як добриво.

Купити пелети з бука від Drova Kiev – значить, заощадивши, отримати якісне паливо

 Не обов'язково віддавати за висококласну продукцію великі суми. Ми отримуємо пелети безпосередньо від виробника, тому реалізуємо паливо за прийнятною вартістю. Переконайтеся в цьому, продивившись асортимент. Крім того, ми регулярно проводимо акції. Щоб не упустити можливості заощадити ще більше, стежте за прайс-листом на сайті.

Оформляючи замовлення, ви можете вибрати: отримати його з доставкою або забрати самостійно. Ми возимо паливо власним транспортом по Києву та області.

За невелику ціну ви отримуєте дійсно високоякісну продукцію. Пелети перевіряються на рівень вологості й радіації. Клієнти Drova Kiev отримують виключно безпечне паливо, готове до використання.

Замовити товар дуже просто: натисніть «Купити в 1 клік», введіть ім'я та номер телефону. Після цього представник Drova Kiev зв'яжеться з вами для узгодження деталей.

Продаж пелетів – далеко не єдиний вид діяльності компанії Drova Kiev. Також ми реалізуємо вугілля, дрова, брикети, товари для розпалу й багато іншого.

Характеристики
Розміри 6-8 мм
Вологість 8%
Зольність 0,71%
Теплотворна здатність 4700-4800 ккал/кг

Відгуки наших клієнтів

Підпишіться на розсилку

Лідери продажів

Дрова дубові (м³ насипом)

Дрова дубові (м³ насипом)

Дрова дубові колотіНе знаєте, де купити дрова дуба? Звичайно, на нашому сайті!На цій сторінці компан..

1700.00

 Дрова фруктові в сітці 20 дм³

Дрова фруктові в сітці 20 дм³

Дрова фруктові в сітках 0,2 дм3Підходять для мангала і копчення.Вологість 30%Породи дерева - яблуня,..

60.00

 Дрова дубові в сітці 40 дм³

Дрова дубові в сітці 40 дм³

Дрова з дуба в сітках 40 дм³ від компанії Drova Kiev Хочете запастися якісним паливом, витративши м..

160.00

Шлакоблок стіновий

Шлакоблок стіновий

Стінові бетонні блоки від компанії Drova Kiev Шлакоблоки дуже популярні в малоповерховому й зам..

35.00

Рекомендуємо

Березові дрова - властивості деревини

Березові дрова - властивості деревини

Береза – це джерело не тільки смачного соку, але й тепла. Серед «паливних» порід дерева вона займає друге місце за популярністю, поступаючись лише дубу. При цьому різниця в характеристиках між ними мі..

12293
Про дрова Граб

Про дрова Граб

 Дрова з граба – один з кращих варіантів твердого палива з точки зору тепловіддачі. За цим показником деревина краща, ніж, наприклад, торф'яні брикети. Поступається граб за тепловіддачею лише кам..

13531
Вільхові ДРОВА -Властивості деревини

Вільхові ДРОВА -Властивості деревини

Дрова вільхові колоті Вільха має унікальні властивості, завдяки яким цінується як паливо. Такі дрова називають царськими. Є більше 30 варіантів деревини, але великої різниці в характеристиках мі..

17927
+38(096)-009-12-21
X

Залишіть Ваш телефон і ми підберемо найкращі ціни

2021 drova-kiev.com.ua - Всі права захищені. При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов'язкове