Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

Паливні брикети Руф (RUF) в Києві і області

Брикети березові Ruf
1

Брикети березові Ruf

Детальніше

Ціна за 1 тоннуНаша компанія реалізує біопаливо в брикетах, торгової марки РУФ оптом і в роздріб.Пра..

3300.00

Брикети дубові Ruf

Брикети дубові Ruf

Детальніше

Ціна за 1 тоннуНаша компанія реалізує біопаливо в брикетах, торгової марки РУФ оптом і в роздріб.Пра..

4000.00

Брикети соснові Ruf

Брикети соснові Ruf

Детальніше

Ціна за 1 тоннуНаша компанія реалізує біопаливо в брикетах, торгової марки РУФ оптом і в роздріб.Пра..

2590.00

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Пресовані брикети RUF від компанії Drova Kiev

 

Брикети RUF – це паливо, яке виробляється шляхом пресування деревної тирси різних порід дерева. У процесі виготовлення використовується тиск в 250 bar, який дозволяє домогтися високої щільності кінцевого матеріалу. Результат: концентроване джерело енергії, яке відмінно підходить для опалення будинку та інших «паливних» цілей.

Брикети RUF – найбільш доступний варіант серед сировини такого типу. Причина порівняно низької ціни – не максимальна щільність, найпростіша форма. Також елементи не мають всередині отвору, який забезпечує циркуляцію повітря. Але цей недолік можна вважати умовним, адже він нівелюється примусовою вентиляцією в системі опалення.

Деревний брикет РУФ демонструє кращі теплотворні показники, якщо він був виготовлений за всіма канонами. Далеко не кожна компанія здатна дотримуватися всіх норм. Drova Kiev співпрацює з перевіреним виробником, який протягом багатьох років забезпечує вітчизняний ринок висококласним паливом. Ми знаємо, в яких умовах були виготовлені брикети, тому можемо гарантувати їх якість.

Опалювальні брикети RUF: характеристики

 

Теплотворна здатність брикетів знаходиться на рівні 4400-4500 ккал/кг. Наприклад, показник дров з сосни – 2160 ккал/кг. Один брикет виділяє велику кількість тепла, при цьому довго прогораючи.

Виділення сірки при горінні брикетів – <0.08%. РУФ-брикети дуже повільно засмічують опалювальну систему, так що часте прочищення проводити немає потреби. Паливо зручне ще й тим, що закладку потрібно робити в 2-3 рази рідше, ніж при використанні дров. Ризик того, що вночі брикети перегорять, і в будинку стане холодно, виключений. Зробіть закладку ввечері – й спіть спокійно.

Брикети виділяють в 50 разів менше вуглекислого газу, ніж вугілля. Навіть при наявності слабкої вентиляції ризику для здоров'я немає.

Паливні брикети РУФ від Drova Kiev: переваги

 

Розглянемо позитивні властивості палива більш докладно.

        Вигідність. Як уже було сказано вище, RUF – найдешевший варіант серед брикетів. При цьому паливо горить значно довше, ніж дерево, виділяючи при цьому більше тепла. Завдяки таким властивостям з часом витрати окупаються. Вартість брикетів RUF виправдана до останньої копійки.

        Низький рівень вологості. За цим показником брикети близькі до кам'яного вугілля. У звичайних дровах вологи значно більше. Така особливість гарантує швидкий та безпроблемний розпал.

        Стійкість до механічних пошкоджень. При транспортуванні брикети від Drova Kiev не розколюються, вони приїжджають цілими.

        Компактність. По-перше, це вигідно з точки зору транспортування: елементи щільно укладаються у вантажівку, що дає можливість робити менше ходок. По-друге, для зберігання брикетів необхідно менше місця. Якщо для дров потрібно облаштовувати велику дровітню, то для брикетів буде досить малогабаритного приміщення.

        Рівномірне, безпечне горіння. Завдяки штучному походженню брикети демонструють стабільні показники при прогоранні. Вони мають однакову структуру без слабких місць. Під час горіння не «вистрілюють» вуглинки та іскри, тому брикети можна без побоювань використовувати в каміні.

        Здатність тліти. Після прогорання залишки палива довго остигають, так само виділяючи тепло.

Купити брикети РУФ – значить отримати ефективне паливо, яке можна довго зберігати без шкоди для якості. Головне – захищати його від впливу вологи.

Чому варто придбати євродрова брикети RUF у нас

 

Ми не просто перепродуємо паливо. Компанія Drova Kiev співпрацює з конкретним виробником, який давно зарекомендував себе на ринку. Тільки якісна та екологічно чиста продукція. І це не просто слова: наприклад, паливо перевіряється на рівень радіації. Для нас продаж брикетів RUF – це, в першу чергу, відповідальність. Такий підхід дає свої плоди: ми 8 років успішно працюємо на ринку.

У нас можна купити брикети RUF з доставкою по Києву та області. Ми можемо гарантувати своєчасність доставки, адже маємо власний автопарк, а не покладаємося на підрядників.

Наша пропозиція – одна з найвигідніших на ринку України з фінансової точки зору. Щоб переконатися в цьому, досить подивитися ціни на сайті. Бажаєте економити ще більше? Дочекайтеся акції. Ми їх регулярно проводимо.

Вибирайте товар, натискайте кнопку «Купити», вводьте персональні дані, а далі справа за нами! Представник Drova Kiev зв'яжеться з вами, погодить деталі та оформить доставку або самовивіз.


Останні статті

Скільки ккал в дубових дровах?

Скільки ккал в дубових дровах?

Дубові дрова - лідери за показником тепловіддачі. Горіння дров дуба триває довго, тому покупка дров з дуба вважається вигідною (хоча це одні з найдорожчих дров). З огляду на, що дубові дрова горять до..

251
Дрова дуб або граб

Дрова дуб або граб

Що вибрати: дрова з дуба чи граба Покупець, який не знається на дровах, може подумати: яка різниця, з чого вони зроблені, адже дерево є дерево? Така логіка інколи призводить до розчарування через..

259
Про Дрова ясеня

Про Дрова ясеня

 Ясень відноситься до категорії дров, які рекомендується використовувати з метою опалення. Це листова тверда порода з оптимальним рівнем вологості. При горінні паливо виділяє велику кількість теп..

298
+38(096)-009-12-21
X

Оставьте Ваш телефон и мы подберем лучшие цены

2020 drova-kiev.com.ua - Все права защищены. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна