Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

Продаж пини кей брикетів в Києві і області

Брикети дубові Ruf

Брикети дубові Ruf

Детальніше

Ціна за 1 тоннуНаша компанія реалізує біопаливо в брикетах, торгової марки РУФ оптом і в роздріб.Пра..

4000.00

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Pini key брикети від компанії Drova Kiev

 

Брикети Pini Key – це біопаливо, яке виготовляється шляхом пресування продуктів деревного походження. Елементи мають продовгувату форму та отвір всередині. Даний отвір забезпечує циркуляцію повітря, яка підвищує ефективність горіння та опалення. Завдяки використанню у виробничому процесі шнекового преса вдається отримати високий рівень щільності – до 1,4 кг/дм3.

Паливні брикети Піні Кей хороші тим, що не містять у складі хімічних речовин і клейких компонентів. Під впливом преса деревина виділяє лігнін, який їх замінює. Отже, паливо є екологічно чистим і безпечним.

Продаж паливних брикетів Pini Key – один з напрямків діяльності компанії Drova Kiev. Якщо ви бажаєте отримати гарантовано якісне паливо, ласкаво просимо до нас на сайт! Drova Kiev співпрацює з перевіреним виробником, який протягом багатьох років забезпечує вітчизняний ринок висококласною сировиною. Ось уже 8 років ми працюємо разом, і плодами цієї співпраці скористалися понад 4500 клієнтів.

Паливний брикет Pini Key від Drova Kiev: переваги

 

Розглянемо позитивні властивості палива, якими ви скористаєтеся, якщо надасте перевагу нашій продукції.

        Універсальність. Паливо підходить буквально для будь-яких потреб: для печей, котлів, камінів, мангалів і грилів. Брикети добре підходять для приготування їжі. Вони не мають різкого запаху, завдяки чому не погіршують смак страв.

        Зручність у використанні. Брикети не потрібно додатково сушити або як-небудь ще готувати до застосування. Отримали – та можна використовувати. Непотрібно застосовувати особливі печі або котли: завдяки оптимальним розмірам паливо підходить під будь-яку систему.

        Відмінні теплотворні характеристики палива від Drova Kiev. Показник знаходиться на рівні 4900-5100 ккал/кг. З цієї точки зору паливо є кращим не тільки за звичайні дрова, а й за брикети RUF.

        Можливість використовувати в системі опалення без хорошої вентиляції. Як вже було сказано вище, паливний брикет Піні Кей має отвір. Завдяки йому повітря добре циркулює навіть без наявності потужної системи примусової вентиляції. Брикети RUF такої властивості не мають.

        Швидкий та безпроблемний розпал. Брикети практично не містять вологи. Вони моментально спалахують.

        Безпека. Брикети від Drova Kiev не виділяють чадного газу, не «стріляють» вуглинками та іскрами. Завдяки цьому паливо можна без побоювань використовувати в каміні.

        Низький показник зольності – 0,3%. Брикет паливний Піні Кей практично не забруднює димохід та інші елементи опалювальної системи. Якщо ви бажаєте витрачати якомога менше часу на її обслуговування, дане паливо – ваш варіант.

        Зручне транспортування й зберігання. Брикети щільно укладаються в вантажний автомобіль, що дозволяє економити кошти, адже доводиться робити менше ходок. Компактність елементів також сприяє зручному зберіганню.

Брикети коштують дорожче за звичайні дрова, але якщо врахувати перераховані вище переваги, вартість пелет здасться зовсім невисокою. Крім того, завдяки економному витрачанню переплата з часом компенсується.

Чому варто купити брикети Pini Key на сайті Drova Kiev

 

Що потрібно покупцеві? Якість, доступність, сервіс. У компанії Drova Kiev з кожним пунктом все в повному порядку.

На сайті представлені брикети Піні Кей від виробника. Ми знаємо, в яких умовах вони виготовляються та яким стандартам відповідають. Drova Kiev може гарантувати високий клас кожного паливного елемента. Перед відправкою на продаж брикети перевіряються на рівень радіації та вологості.

У нас ви можете купити паливні брикети Піні Кей за доступною ціною. Пропозиція Drova Kiev є однією з найдоступніших на ринку України. Бажаєте економити ще більше? Скористайтеся акціями, які ми регулярно проводимо.

Можна купити брикети паливні Піні Кей з самовивозом або доставкою. Ми перевозимо продукцію в

Останні статті

Скільки ккал в дубових дровах?

Скільки ккал в дубових дровах?

Дубові дрова - лідери за показником тепловіддачі. Горіння дров дуба триває довго, тому покупка дров з дуба вважається вигідною (хоча це одні з найдорожчих дров). З огляду на, що дубові дрова горять до..

251
Дрова дуб або граб

Дрова дуб або граб

Що вибрати: дрова з дуба чи граба Покупець, який не знається на дровах, може подумати: яка різниця, з чого вони зроблені, адже дерево є дерево? Така логіка інколи призводить до розчарування через..

259
Про Дрова ясеня

Про Дрова ясеня

 Ясень відноситься до категорії дров, які рекомендується використовувати з метою опалення. Це листова тверда порода з оптимальним рівнем вологості. При горінні паливо виділяє велику кількість теп..

298
+38(096)-009-12-21
X

Оставьте Ваш телефон и мы подберем лучшие цены

2020 drova-kiev.com.ua - Все права защищены. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна