Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

Тверде паливо в брикетах

Оберіть підкатегорію

Брикети березові Ruf
1

Брикети березові Ruf

Детальніше

Ціна за 1 тоннуНаша компанія реалізує біопаливо в брикетах, торгової марки РУФ оптом і в роздріб.Пра..

3300.00

Брикети дубові Ruf

Брикети дубові Ruf

Детальніше

Ціна за 1 тоннуНаша компанія реалізує біопаливо в брикетах, торгової марки РУФ оптом і в роздріб.Пра..

4000.00

Брикети соснові Ruf

Брикети соснові Ruf

Детальніше

Ціна за 1 тоннуНаша компанія реалізує біопаливо в брикетах, торгової марки РУФ оптом і в роздріб.Пра..

2590.00

УГОЛЬНЫЕ БРИКЕТЫ ИЗ АНТРАЦИТА

УГОЛЬНЫЕ БРИКЕТЫ ИЗ АНТРАЦИТА

Детальніше

Цена за тонну - 8000 грн.Приобретая брикетированный уголь у нас, вы получаете эффективное&..

8000.00

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Сухе паливо в брикетах від компанії Drova Kiev

 

Кожна сфера ринку, кожне виробництво безперервно розвивається. Паливний сегмент – не виняток. Сьогодні нарівні зі звичайними дровами продаються паливні брикети, які виробляються штучним шляхом. Це спресовані відходи, які відмінно підходять для опалення.

По суті, паливо в брикетах – це «концентрат»: один елемент виділяє велику кількість тепла, довго горить. Середньостатистичний брикет горить в чотири рази довше, ніж деревина. Так, це паливо коштує дорожче, але за рахунок повільного витрачання цей варіант є більш вигідним з «грошової» точки зору. До того ж, він більш зручний: закладку необхідно робити рідше.

Євро паливо в брикетах має особливість: ви не можете оцінити якість на око. Не маючи спеціальних знань, покупець не здатний визначити характер сировини, з якої зроблені елементи. Недобросовісні виробники користуються цим, розбавляючи якісні інгредієнти гнилою деревиною та деревом, обробленим хімікатами.

Висновок: потрібно купувати паливні брикети у перевірених компаній. Drova Kiev співпрацює з надійним виробником, який робить брикети з екологічно чистої, висококласної сировини. Купуючи брикети на нашому сайті, ви гарантовано отримуєте теплоємне, безпечне паливо, яке можна довго зберігати без шкоди для якості.

Продаж брикетів палива компанією Drova Kiev: яке паливо можна придбати

 

Існує кілька категорій. Розглянемо варіанти, представлені на сайті Drova Kiev.

Сухе паливо в брикетах RUF. Це найдоступніший варіант з точки зору вартості. Для виробництва палива використовується дрібна тріска, стружка, тирса. RUF відрізняється найнижчою щільністю серед представлених варіантів – 0,75-0,8 г / см3. Брикети мають форму цегли.

Тверде паливо в брикетах PINI-KAY. Щільність сировини від компанії Drova Kiev може досягати 1,40г/см3. PINI-KAY – лідер за цим показником. Технологія виробництва більш складна: кінцевим етапом виготовлення є обпал. Завдяки проведенню цієї процедури брикети опираються впливу вологи, їх можна довше зберігати. Усередині кожного елемента є отвір, який гарантує циркуляцію повітря. Це рішення дозволяє брикету ефективніше горіти навіть без наявності системи примусової вентиляції. Вартість палива PINI-KAY вища, ніж RUF.

Еко паливо в брикетах Nestro. Універсальний варіант, який має усереднений показник щільності – 1-1,15 г/см3. Найчастіше для виготовлення палива використовується дубова тирса, яка довго прогорає й генерує велику кількість тепла.

Які переваги має біопаливо в брикетах від компанії Drova Kiev

 

Купуючи дійсно висококласний продукт, ви користуєтеся численними перевагами палива. Розглянемо основні.

        Висока температура горіння. Паливо від Drova Kiev досягає показників, в 1,5-2 рази вище, ніж у дров. Брикети твердого палива моментально починають виділяти велику кількість теплової енергії, тому в приміщенні швидко вдається створити комфортні умови.

        Висока теплотворна здатність. Показник середньостатистичних дров – 2500-2700 ккал/кг. У брикетів цифри знаходяться на рівні 4500-4900 ккал/кг. Майже в два рази вище!

        Низький рівень вологості. Брикети від Drova Kiev виробляються штучним шляхом, що дозволяє залишити всередині стільки вологи, скільки потрібно. Показник вологості знаходиться на рівні 5-8%, в той час як у дерева – 15-20%. Це означає, що прес-паливо в брикетах швидше розпалюється, його не потрібно попередньо готувати.

        Відмінна щільність. Наприклад, дуб вважається лідером серед деревних порід багато в чому завдяки цьому показнику: він у нього знаходиться на рівні 0,81г/см3. А ось щільність брикетів – 0,95-1г/см3.

        Компактність. Брикети спресовані в компактні елементи, які можна щільно вкласти, заощадивши не один квадратний метр. З дровами, на жаль, такий трюк не проходить: у разі покупки великої партії для зберігання потрібно підготувати велику дровітню або місце у дворі.

        Мінімальна кількість сажі. Завдяки низькому рівню вологості, відсутності кіптяви тверде паливо в брикетах від Drova Kiev дуже слабко забруднює димохід, тому очищення необхідно проводити рідко.

        Користь з точки зору екології. Для виробництва брикетів використовуються відходи. Таким чином, ви застосовуєте, по суті, «сміття», замінюючи ним спалювання дров.

Важливий момент: брикети «утримують» свої позитивні властивості тривалий час, якщо вони правильно зберігаються. Захищайте паливо від вологи, забезпечуйте циркуляцію повітря, й воно вас «віддячить» відмінними теплотворними здібностями.

Чому варто замовити паливні брикети у компанії Drova Kiev

 

Як вже було сказано вище, ми можемо поручитися за якість продукції, адже співпрацюємо з авторитетним перевіреним виробником. У процесі виготовлення використовується безпечна сировина, яка перевіряється на рівень радіації та вологості.

У нас можна купити брикети для топки як дрібними партіями, так і великим оптом. Паливо можна самостійно забрати або отримати з доставкою по Києву та області. Drova Kiev має власний автопарк, завдяки чому може поручитися за своєчасність доставки.

Ще одна перевага – ціна паливних брикетів в Києві у компанії Drova Kiev. Наша пропозиція одна з найвигідніших на ринку України. Крім того, Drova Kiev регулярно проводить акції, в ході яких ви можете отримати паливо, заощадивши ще більше.

Щоб придбати брикети альтернативного палива, виберіть товар, натисніть кнопку «Купити», введіть персональні дані та чекайте, поки представник Drova Kiev зв'яжеться з вами. Залишилися питання? Задайте їх, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті.

Останні статті

Скільки ккал в дубових дровах?

Скільки ккал в дубових дровах?

Дубові дрова - лідери за показником тепловіддачі. Горіння дров дуба триває довго, тому покупка дров з дуба вважається вигідною (хоча це одні з найдорожчих дров). З огляду на, що дубові дрова горять до..

246
Дрова дуб або граб

Дрова дуб або граб

Що вибрати: дрова з дуба чи граба Покупець, який не знається на дровах, може подумати: яка різниця, з чого вони зроблені, адже дерево є дерево? Така логіка інколи призводить до розчарування через..

249
Про Дрова ясеня

Про Дрова ясеня

 Ясень відноситься до категорії дров, які рекомендується використовувати з метою опалення. Це листова тверда порода з оптимальним рівнем вологості. При горінні паливо виділяє велику кількість теп..

287
+38(096)-009-12-21
X

Оставьте Ваш телефон и мы подберем лучшие цены

2020 drova-kiev.com.ua - Все права защищены. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна