Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

(063)-109-12-21 (096)-009-12-21
 • Viber
 • Telegram
Товари у вашому кошику

Пічки каміни

Печі для дому 

В сучасних умовах камін пічка перестає бути тільки лише предметом розкоші або вишуканою прикрасою житлового приміщення заможного городянина.

Цей предмет інтер'єру прекрасно підходить і для виключно утилітарних функцій, забезпечуючи ефективний обігрів квартири або будинку, до того ж додатково надаючи можливість готувати з його допомогою їжу.

Сьогодні виробники пропонують замовити піч камін різних моделей і типів з різноманітними технічними характеристиками, при цьому компактні, легкі та безпечні при експлуатації.

Різновиди печей

Печі каміни для дому відрізняються за кількома наступними параметрами.

Перед придбанням потрібного різновиду важливо визначитися, який саме тип потребуєте саме ви, які конструктивні якості каміна виявляться найбільш затребуваними та корисними, наскільки він підійде для вашого приміщення.

Залежно від виду використовуваного палива купити піч камін в Україні можна:

 • електричну, завдяки різноманітності форм і розмірів, своїй компактності і простоті такий пристрій для обігріву ідеально впишеться навіть у маленьку квартиру;
 • каміни на дровах для будинку, найбільш поширений і звичний варіант, як джерело тепла використовується деревина з вологістю, яка не перевищує 30% і кам'яне вугілля;
 • газову, при загальній простоті повсякденного обслуговування вимагає пильної уваги під час монтажу та в момент підключення подачі блакитного палива;
 • пелетну, подібні інноваційні каміни опалювальні забезпечені автоматизованою подачею палива і відрізняються високим ККД на рівні 70-80%;
 • біопаливну, ще одне досягнення сучасної науки, що дозволяє отримати екологічно чисту енергію.

Пічки каміни купити пропонується в основному з двох найбільш популярних матеріалів – сталі та чавуну.

Перші мають дещо меншу масу і більш зручні при використанні завдяки компактним розмірам, зате чавунні значно довговічніші, здатні переносити тривалу дію високої температури і повільніше остигають.

Зустрічаються також моделі, облицьовані спеціальною керамічною плиткою (кахлями).

Такі печі відрізняє ефектний зовнішній вигляд, крім того їх довгий нагрів гарантує в подальшому не менш тривалий період тепловіддачі.

За теплоносіями розрізняють опалювальні каміни з водяним контуром і печі для повітряного обігріву.

Останній тип більш звичний і є класикою, хоча зараз на ринку стали все частіше з'являтися практичні та високопродуктивні водні моделі, здатні ефективно обігрівати приміщення і навіть окремі будинки.

Плюси використання печей

Печі каміни купити буде вигідно як для опалення, так і для приготування гарячих страв (за умови, що конструкція включає в себе варильну поверхню). Основною відмінністю камінів від опалювальних печей є панорамне термостійке скло на їх дверцятах.

Спільними перевагами різних видів печей служать:

 • високі продуктивність і тепловіддача;
 • автономність та можливість використання в будь-який час;
 • привабливий дизайн і компактність приладу;
 • простота монтажу та легкість використання в побуті;
 • економічність при споживанні палива (каміни на дровах для опалення витрачають за годину від двох до чотирьох кілограм деревини), його різноманітність і взаємозамінність.

До деяких мінусів такого виду обігріву відносять необхідність регулярно проводити акуратне очищення топки від продуктів згоряння,

а також потреба в ретельному догляді за камерою, де осідає попіл.

Печі-каміни від нашої компанії

Ми пропонуємо нашим клієнтам камін піч купити на найбільш вигідних умовах за прийнятною ціною.

Це дозволить в найкоротший час організувати у себе вдома ефективну і надійну систему опалення, яка відзначається, до того ж, високим рівнем автономності.

Кваліфіковані співробітники завжди готові надати слушну пораду, допомогти підібрати і купити камін на дровах недорого, на будь-який смак і для будь-яких цілей.

В онлайн каталозі нашого сайту покупці завжди знайдуть детальну та актуальну інформацію про вподобаний товар, після чого зможуть легко його зарезервувати, оперативно оформити покупку і зручну доставку. 


Підпишіться на розсилку

+38(096)-009-12-21
X

Залишіть Ваш телефон і ми підберемо найкращі ціни

2021 drova-kiev.com.ua - Всі права захищені. При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов'язкове