Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

(063)-109-12-21 (096)-009-12-21
  • Viber
  • Telegram

Прайс паливні брикети

  1. Ціни на паливо в брикетах

 

Паливні брикети бувають різних видів, тому й ціна у них відрізняється. В цілому, це паливо коштує дорожче звичайних дров, але на це є свої причини. Брикети мають кращі теплотворні здатності, тобто вони більш ефективно опалюють будинок. Елементи являють собою концентроване джерело енергії, адже виготовляються шляхом пресування. Паливо витрачається повільніше, ніж звичайні дрова, тобто з часом переплата окупається.

Ще один плюс – компактні розміри. Перевозячи паливо в брикетах, ви економите на транспортуванні: завдяки компактності й правильній формі вони щільно укладаються у вантажівці. Невеликі розміри є плюсом ще й з точки зору зберігання. Навіть великі партії щільно розміщуються в не найбільш габаритних приміщеннях.

Простіше кажучи, брикети – більш ефективний вид палива, ніж дрова. Ціна на брикети РУФ і інші варіанти вище. Однак вже після декількох використань ви зрозумієте, що це не бездумна переплата, а розумне вкладення коштів. Економне витрачання, зручність у використанні та відмінні теплотворні здатності того варті.

Від чого залежить ціна деревних брикетів

 

Розглянемо фактори, які впливають на вартість палива.

        Тип брикетів. Ціна брикету РУФ є найнижчою. Ці елементи мають найменшу щільність, але все одно відмінно підходять для опалення та інших цілей. Також РУФ не має всередині отвору, що забезпечує циркуляцію повітря. Отже, використовувати паливо варто в системах опалення з примусовою вентиляцією. Pini Key – брикети з максимальною щільністю, яка досягається шляхом використання потужного преса. Крім того, елементи обпікаються на кінцевому етапі виробництва, що дозволяє брикетам краще опиратися впливу вологи. Це паливо коштує найдорожче. Ціна брикетів Нестро вища, ніж у РУФ, але нижча, ніж у Pini Key. Це усереднений варіант за технічними параметрами.

        Тип сировини. В процесі виробництва брикетів можуть спресовуватися відходи деревообробки, відходи сільського господарства (лушпиння, солома), торф і так далі. Чим дорожча сировина, яка було використана, тим більший цінник має кінцевий продукт.

        Кількість брикетів, що замовляються. Вартість паливних брикетів РУФ, Pini Key і Нестрой може бути відчутно нижче, якщо ви купуєте продукцію оптом.

        Акції. Компанія Drova Kiev регулярно розробляє спеціальні пропозиції, щоб покупці могли економити.

Ціни на паливні брикети на сайті Drova Kiev – одні з найнижчих в Україні

 

Ви економний споживач? Тоді ви прийшли за адресою. Ціни на брикети Нестро, Pini Key і РУФ у нашій компанії є одними з найнижчих на вітчизняному ринку. Ми працюємо безпосередньо з виробником, уникаючи численних посередників, що дозволяє встановлювати більш ніж прийнятні цінники.

При доступній вартості компанії Drova Kiev вдається пропонувати продукцію найвищої якості. Ми більш ніж 8 років працюємо на ринку. Кількість клієнтів – понад 4500. Компанія Drova Kiev впевнена в високому класі продукції, адже знає, в яких умовах вона виробляється і відповідно до яких норм. Ми протягом багатьох років співпрацюємо з одним виробником, тому повністю в ньому впевнені.

Доставка оплачується окремо. Ми привозимо продукцію власним транспортом по Києву й області. Умови та вартість доставки прописані в спеціальному розділі на сайті.

Якщо вас цікавить ціна на брикети Nestro або іншу продукцію, заповніть форму – й отримаєте прайс-лист поштою. Також ви можете зв'язатися з нами за номером телефону, вказаним на сайті.


Прайс-лист на Брикети 
Найменування Обсяг Ціна за 1 куб (без урахування доставки) Ціна ОТП
Брикети дубові RUF 1 тонна 820 738
Брикети соснові RUF 1 тонна 820 738
Соснові брикети Pini Kay 1 тонна 820 738
Дубові брикети Nestro 1 тонна 820 738
Дубові брикети Pini Kay 1 тонна 820 738
Вугільні брикети з Антрацита 1 тонна 820 738

Підпишіться на розсилку

+38(096)-009-12-21
X

Оставьте Ваш телефон и мы подберем лучшие цены

2021 drova-kiev.com.ua - Все права защищены. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна