Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

Вугільний брикет тривалого горіння

Уголь антрацит семечка

Уголь антрацит семечка

Детальніше

Вугілля антрацит насіння від компанії Drova Kiev Вугілля АС користується популярністю серед при..

4599.00

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Брикети антрациту від компанії Drova Kiev

Вугільні брикети - це спресовані паливо, яке чудово підходить для опалення приміщень. Воно значно перевершує за теплотворною характеристикам звичайне вугілля. Наприклад, один кілограм брикетів горить 4-5 годин, виділяючи стабільно високу температуру. Брикети з антрациту легко розгораються, вони не потребують попередньої підготовки: замовили, отримали - і можна використовувати.

За рахунок того, що при виробництві брикети пресуються, вони представляють собою концентрований джерело енергії. Висока щільність сприяє тривалого горіння. До того ж, жар, який залишається після прогорання, довго остигає.

Вугільні брикети з антрациту - паливо зі складним алгоритмом виробництва. Через це на ринку є безліч низькоякісної продукції. «Погані» брикети довго розпалюються, виділяють набагато менше тепла, ніж від них очікується. Щоб отримати дійсно якісне паливо, замовляйте його у перевіреної компанії. Drova Kiev більше 8 років працює на українському паливному ринку. Ми співпрацюємо з досвідченим виробником. Завдяки цьому Drova Kiev може поручитися за високий клас продукції, представленої на сайті.


Брикети вугільні з антрациту: коротко про характеристики

 Теплотворна здатність такого палива знаходиться на рівні 33 500-35 600 кДж / кг. Перевагою брикетів є те, що вони демонструють стабільне горіння, тобто немає температурних стрибків. Завдяки такій особливості в будинку зберігаються комфортні умови протягом тривалого періоду часу.

Сухий залишок після горіння - 5%. Брикетований вугілля антрацит практично повністю прогорає, завдяки чому чистити піч або котел потрібно нечасто.

Як вже було сказано вище, кілограм палива згоряє за 4-5 годин. Це чудовий показник, який дозволяє рідко робити закладку. Завантажте паливо в піч перед сном - і насолоджуйтеся теплом в будинку до самого ранку. Цьому сприяє також тривале охолодження спека.


Брикети з вугілля антрацит: переваги

 Розглянемо позитивні якості палива від компанії Drova Kiev.

  • Вигідність. Так, вартість брикетів вище, ніж звичайних дров, але вони витрачаються відчутно повільніше. Якщо врахувати обсяг енергії, що виділяється і час прогорання, ціна вугільних брикетів здасться більш ніж прийнятною.
  • Хороший варіант для каміна. Вугільні брикети з антрациту або іскор під час горіння, немає стріляючих вугілля. Таке паливо можна безпечно використовувати в каміні.
  • Відсутність чадного газу. Сировина абсолютно безпечно, навіть якщо використовується в приміщенні без ефективної вентиляції. Серйозної шкоди здоров'ю брикети з вугілля заподіяти не можуть.
  • Міцність. Цей пункт особливо актуальний для споживачів, які перевозять паливо на великі відстані. Під час перевезення брикети не кришаться, що не перетворюються в пил.
  • Рівномірний жар. Елементи палива мають однакові розміри. Отже, жар після прогорання виходить рівномірним. Це важливо для покупців, які використовують брикети в грилі, мангалі. Використовуючи вугільні брикети тривалого горіння, ви не ризикуєте отримати м'ясо, недожаренное або пережарене в певних місцях.
  • Екологічна чистота. У компанії Drova Kiev ви можете замовити брикети з антрациту, зроблені з безпечного сировини. Ніяких шкідливих хімікатів і токсичних компонентів.


 Вугільні брикети в Києві від компанії Drova Kiev

 Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробником, який має бездоганну репутацію на ринку. В процесі виготовлення використовується безпечне, добірна сировина. Паливо перевіряється на предмет наявності радіації. Також контролюється рівень вологості: ви неодмінно отримуєте паливо, яке можна використовувати тут і зараз.

У нас ви можете купити паливні брикети вугільні з доставкою. Компанія Drova Kiev має власний автопарк, що дозволяє здійснювати доставку точно в строк.

Вугільні брикети для опалення від компанії Drova Kiev мають один з найнижчих цінників на українському ринку. Крім того, ми постійно проводимо акції, які дозволяють покупцям економити ще більше.

Оформити замовлення - справа кількох секунд: вибирайте продукт, натискайте «Купити», вказуйте персональні дані і все! Далі з вами зв'яжеться наш представник, який погоджує деталі.

Останні статті

Скільки ккал в дубових дровах?

Скільки ккал в дубових дровах?

Дубові дрова - лідери за показником тепловіддачі. Горіння дров дуба триває довго, тому покупка дров з дуба вважається вигідною (хоча це одні з найдорожчих дров). З огляду на, що дубові дрова горять до..

251
Дрова дуб або граб

Дрова дуб або граб

Що вибрати: дрова з дуба чи граба Покупець, який не знається на дровах, може подумати: яка різниця, з чого вони зроблені, адже дерево є дерево? Така логіка інколи призводить до розчарування через..

259
Про Дрова ясеня

Про Дрова ясеня

 Ясень відноситься до категорії дров, які рекомендується використовувати з метою опалення. Це листова тверда порода з оптимальним рівнем вологості. При горінні паливо виділяє велику кількість теп..

298
+38(096)-009-12-21
X

Оставьте Ваш телефон и мы подберем лучшие цены

2020 drova-kiev.com.ua - Все права защищены. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна