Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

вартість дров

Заповніть форму і отримаєте прайс на пошту

Варіанти доставки

Як ми працюємо?

Обмін реквізитами

Укладення контракту

Доставка і оплата

Вартість дров


Так, дрова можуть виглядати однаково, вони можуть мати однаковий колір та форму, але при цьому їх ціна може відрізнятися. Візуальні параметри – не головні критерії оцінки сировини. Багато чого залежить від «нутрощів» деревини, способу її обробки. У будь-якому випадку представлена сировина є доступною для середньостатистичного українця. Особливо це стосується випадків, коли деревина використовується не регулярно (для розпалювання печі в будинку), а епізодично: наприклад, при виїзді на пікнік.

Головне – знайти магазин, який продає продукцію за прийнятною вартістю. Ціна на дрова на сайті Drova Kyiv нижче середньої по українському ринку, тому ви можете розраховувати на вигідну покупку. Ще більше заощадити допоможуть численні знижки, які компанія надає клієнтам. Економлять також оптові покупці: якщо вам потрібна партія деревини на тривалий термін, користуйтеся особливою пропозицією від Drova Kyiv.

Від чого залежить вартість куба дров:

  • тип сировини. Є два варіанта. Перший – дрова у вигляді чурок. Це розпиляні колоди, які мають великий розмір. Другий варіант – колоті поліна. Це матеріал, повністю готовий до використання. Його можна брати з собою на пікнік і ні про що не переживати. Дрова у вигляді чурок потрібно подрібнювати, адже в «чистому» вигляді вони слабко піддаються розпалюванню;
  • порода дерева. Цінник залежить від твердості матеріалу, тривалості горіння, кількості теплової енергії. Наприклад, на дубові дрова ціна вище, ніж ціна на березові дрова;
  • розмір. Для котлів та печей зазвичай купляють поліна на 30-50 см. Це стандартизований розмір матеріалу у більшості компаній. Якщо покупцеві потрібні поліна іншого, нестандартного розміру (наприклад, для гриля, банної печі), вартість збільшується. Різниця на рівні 10-15%, але вона все ж є;
  • варіант фасування. Найнижча ціна за куб дров у Києві та Київській області – при покупці матеріалу насипом. Якщо вибрати варіант з доставкою, приїжджає транспорт і просто висипає дрова у вказане місце. Більш дорогий варіант – фасування в сітки, ящики. Зате транспортування та зберігання куди більш прості в даному випадку;
  • об’єм замовлення. Правила маркетингу працюють і в цій сфері. Чим більше купуєте, тим нижча ціна за куб дров.

Окремо згадаємо про вартість доставки, хоч вона і не є ціною безпосередньо за дрова. Транспортування середніх і великих партій – це не доставка мобільного телефону з найближчого інтернет-магазину. У такому випадку використовується великогабаритний транспорт. Якщо мова йде про великі відстані, доставка може обійтися в круглу суму. Зазвичай компанії встановлюють ціну за кілометр. Уточнюйте цей момент перед покупкою.


Ціни на дрова в Києві та Київській області в магазині Drova Kyiv


Ознайомтеся з нашим асортиментом, щоб переконатися в привабливості пропозиції компанії Drova Kyiv. Нагадаємо, що ціна на колоті дрова може бути ще нижчою. Просто дочекайтеся однієї з акцій. Робіть замовлення в 3-4 кліка й чекайте, доки наш представник з вами зв'яжеться. Незабаром ваше замовлення буде доставлене вчасно та в ідеальному стані. Сумніватися в якості не варто. Компанія Drova Kyiv сама займається виробництвом продукції, тому може поручитися за її високий клас. У разі виявлення дефектів ви можете повернути або обміняти товар. Важливий момент: компанія використовує екологічно чисту сировину, тому вона не виділяє шкідливих речовин в процесі горіння. Як бачите, низька за куб дров ціна – не єдина перевага Drova Kyiv.

Чекаємо ваших замовлень!

Останні статті

Скільки ккал в дубових дровах?

Скільки ккал в дубових дровах?

Дубові дрова - лідери за показником тепловіддачі. Горіння дров дуба триває довго, тому покупка дров з дуба вважається вигідною (хоча це одні з найдорожчих дров). З огляду на, що дубові дрова горять до..

251
Дрова дуб або граб

Дрова дуб або граб

Що вибрати: дрова з дуба чи граба Покупець, який не знається на дровах, може подумати: яка різниця, з чого вони зроблені, адже дерево є дерево? Така логіка інколи призводить до розчарування через..

259
Про Дрова ясеня

Про Дрова ясеня

 Ясень відноситься до категорії дров, які рекомендується використовувати з метою опалення. Це листова тверда порода з оптимальним рівнем вологості. При горінні паливо виділяє велику кількість теп..

298
+38(096)-009-12-21
X

Оставьте Ваш телефон и мы подберем лучшие цены

2020 drova-kiev.com.ua - Все права защищены. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна