Дрова Київ

Продаж твердого палива в Києві за ціною виробника

(063)-109-12-21 (096)-009-12-21
  • Viber
  • Telegram

КОРИСНІ СТАТТІ ВІД ЕКСПЕРТІВ КОМПАНІЇ - ДРОВА КИЇВ

Шлакоблок або газобетон

Шлакоблок або газобетон

Особливості шлакоблокуПереваги та недоліки шлакоблокуОсобливості газобетонуПереваги та недоліки газобетонуЯкий матеріал вибрати?Перед початком будівництва виникає питання про вибір відповідного матері..

43
Вибираємо шлакоблок для будівництва

Вибираємо шлакоблок для будівництва

ЗмістОсобливості блоківНаповнювачі шлакоблочних матеріалівРозміри і вага блоківОсновні характеристикиЩо варто врахувати перед початком будівництва?Перед будівництвом будинку з шлакоблоку кожен господа..

26
Які паливні брикети вибрати Pini Kay або RUF

Які паливні брикети вибрати Pini Kay або RUF

Зручні паливні брикети набирають популярність в Україні завдяки високому теплоутворенню, економічності та екологічної безпеки. У тих хто вирішив перейти на сучасний вид палива часто виникають питання:..

57
Характеристика паливних брикетів

Характеристика паливних брикетів

З чого виготовляють паливні брикети. Переваги евробрикетів. Які існують види брикетів. Порівняльна характеристика різних видів брикетів для опалення.Спресовані опалювальні брикети – це ..

65
Як топити пелетами

Як топити пелетами

Як топити пелетами Чи підходять пелети для опалення в звичайній печі?  Простий і дешевий спосіб модернізації печі. Модернізація печі за допомогою установки пеллетной пальника. Прав..

59
Як вибрати пелети?

Як вибрати пелети?

Порівнюємо різні види палива. Переваги та недоліки пелет для котлів.Правила виборуВикористання і зберігання: умовиСтаття буде корисною для власників твердопаливних котлів. Розберемо які пелети краще д..

62
З якого шлакоблоку будувати будинок

З якого шлакоблоку будувати будинок

Побудувати будинок з шлакоблоку - відмінне рішення. Це раніше даний будівельний матеріал викликав сумніви, так як складався практично повністю з відходів (що і відбилося на назві). Зараз же шлакоблок ..

118
Який шлакоблок вибрати?

Який шлакоблок вибрати?

Шлакоблок - сучасний і надійний будівельний матеріал, проте всі його переваги можуть бути перекреслені неправильним вибором. Справа в тому, що шлакоблок з'явився на ринку відносно давно і за час свого..

471
Сорт пиломатеріалів і деревини

Сорт пиломатеріалів і деревини

Відмітна риса деревини полягає в тому, що вона може мати кардинально різну якість. Клас сировини залежить від породи дерева, від середовища вирощування, від способу спила-розпилу, від зберігання і тра..

195
Які є види пиломатеріалів?

Які є види пиломатеріалів?

Якщо говорити простими словами, пиломатеріали - деревина, яка була розпиляна в промислових умовах. Це велика товарна категорія, так як продукція відрізняється за розмірами, призначенням, сорту деревин..

195
Пелети як використовувати

Пелети як використовувати

Пелети - це відносно новий вид палива на ринку, тому для багатьох споживачів принцип їх використання є чимось незвіданим. Ви відносите себе до такої категорії? Не турбуйтеся: толпівние пелети прості у..

355
Як перевірити якість пелет

Як перевірити якість пелет

Людям, які не мають великого досвіду поводження з паливом, може здатися, що пелети - це прості і невигадливі, які нічим не відрізняються між собою паливні елементи. Мовляв, які особливості можуть мати..

838
Які брикети довше горять?

Які брикети довше горять?

Що нам потрібно від паливних брикетів? Не тільки температура горіння, простота розпалювання, низький рівень зольності та екологічність. Один з головних параметрів палива - тривалість горіння. Який тол..

353
Які паливні брикети краще

Які паливні брикети краще

Вирішили використовувати для опалення будинку брикети? Що ж, відмінний вибір! Це сучасне і ефективне паливо, яке по зручності використання перевершує звичайні дрова. Однак якщо ви не маєте досвіду «сп..

432
Скільки кубів дров на куб газу

Скільки кубів дров на куб газу

Одна лише згадка про кубічних метрах призводить багатьох покупців в замішання. "Скільки це? На скільки мені вистачить такої кількості палива? ». Що вже тут говорити про ситуації, коли потрібно дізнати..

556
Чому краще топитися дровами

Чому краще топитися дровами

Навіть при наявності більш сучасних видів опалення (газ, електрика) класичні дрова не втрачають свою популярність. Дивно, так? Насправді така ситуація легко з'ясовна: дрова мають переваги, які не можу..

359
Скільки кубів дров потрібно на зиму

Скільки кубів дров потрібно на зиму

Скільки кубів дров потрібно на зиму Отже, ви готуєтеся до опалювального сезону. Ви вибрали породу дерева, знайшли продавця. Залишилася, здавалося б, така дрібниця - замовити паливо. Але тут виникає п..

411
Які дрова вибрати?

Які дрова вибрати?

Які дрова вибратиДеякі люди, що вперше купують дрова, керуються логікою «так це ж просто дрова, вони не сильно один від одного відрізняються!». Насправді це не так. Два поліна різних порід можуть вигл..

515
Плюси і мінуси шлакоблоку

Плюси і мінуси шлакоблоку

Назвати шлакоблок ультрасучасним матеріалом можна, так як на ринку будівельних матеріалів він з'явився не сьогодні і навіть не вчора. Шлакоблок застосовується при будівництві вже досить значний період..

614
Як виробляють шлакоблок?

Як виробляють шлакоблок?

Шлакоблоки як будівельний матеріал мають досить багату історію. Незважаючи на це, вони до сих пір широко використовуються в будівництві. Виробництво та застосування шлакоблоків Для виготовлення шл..

557

Підпишіться на розсилку

+38(096)-009-12-21
X

Оставьте Ваш телефон и мы подберем лучшие цены

2021 drova-kiev.com.ua - Все права защищены. При копировании материалов ссылка на сайт обязательна